Vážení návštěvníci,
spustili jsme novou podobu našich webových stránek.
Na stránkách stále pracujeme. Omluvte prosím, případné nedostatky.
Děkujeme za pochopení.

Kontakt

BELLITEX s.r.o.

IČO
27734561
DIČ
CZ27734561

Společnost zapsaná v OR vedeném MS Praha, odd. C, vložka 257893.

Kontaktní osoby

Hassan Hammoud

Generální ředitel a jednatel

ceo@bellitex.cz

Ing. Hana Vlčková

Asistenka pro kamenné obchody

+420 777 252 244
ceo@bellitex.cz

Marie Moravová

Asistentka pro prodejní akce

+420 777 252 244
ceo@bellitex.cz

V případě spotřebitelského sporu týkajícího se prodeje našeho zboží je pro mimosoudní řešení příslušná Česká obchodní inspekce - www.coi.cz, na kterou se můžete obrátit ohledně jakéhokoli spotřebitelského sporu.

Napište přímo nám

Máte nějaké otázky, tip na novou prodejnu nebo prodejní akci, chcete s námi spolupracovat nebo vznést jakýkoliv požadavek, přání, vzkaz, či zpětnou vazbu?

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).
Uděluji tímto souhlas BELLITEX s.r.o., IČ: 27734561, jakožto správci osobních údajů, s tím, aby zpracovával (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem zasílání informačních sdělení prostřednictvím SMS zpráv na mnou uvedené telefonní číslo.
Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.
Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat, a to stejným způsobem, kterým jsem jej udělil. Souhlas lze odvolat prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu bellitex2@gmail.com či dopisem zaslaným na adresu Opatov 274 569 12 Opatov.
Rozumím, že v důsledku neudělení nebo odvolání tohoto souhlasu nemusí některé ze správcem údajů nabízených služeb odpovídat mým potřebám.

Jsme pro Vás i online