Vážení návštěvníci,
spustili jsme novou podobu našich webových stránek.
Na stránkách stále pracujeme. Omluvte prosím, případné nedostatky.
Děkujeme za pochopení.

VIP Klub

VIP kartu potřebujete!

Přeměňte nákupy v zábavu s věrnostní karou

Jednoduše jsme zjistili, že nejvěrnější zákazníky chceme odměnit, a tak jsme pro Vás připravili VIP klub:

  • Založte si na jakékoliv naší prodejně zdarma VIP kartu
  • Sbírejte body (při každém nákupu se načítají body 1bod = 1Kč)
  • Při nákupech za více jak 2.000,- Kč získáte bombastických 200,- Kč na další nákup
VIP Karta

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).
Uděluji tímto souhlas BELLITEX s.r.o., IČ: 27734561, jakožto správci osobních údajů, s tím, aby zpracovával (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem zasílání informačních sdělení prostřednictvím SMS zpráv na mnou uvedené telefonní číslo.
Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.
Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat, a to stejným způsobem, kterým jsem jej udělil. Souhlas lze odvolat prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu bellitex2@gmail.com či dopisem zaslaným na adresu Opatov 274 569 12 Opatov.
Rozumím, že v důsledku neudělení nebo odvolání tohoto souhlasu nemusí některé ze správcem údajů nabízených služeb odpovídat mým potřebám.